ygtcelikçelik-konstrüksiyon-çelikyapi-çelikkonstrüksiyon-inşaatçelikkonstrüksiyon

Metal Kenet ve Trapez Kenet

OSB ve su kontrası kullanılmasının istenmediği durumlarda veya büyük düz alanlarda tercih edilen, yük taşıma gücü kapasitesine sahip olan trapez formlu kenetli sistemdir.sistemde iki hadve vardır; 600 mm’lik rulo 495 mm’lik net kaplama eninde hesaplanır.

Trapez Kenet

Çelik Yapı

Trapez Kenet , İstenilen genişlikte (210- 800 mm arası faydalı en) şantiye ortamında üretilen bu ürün sayesinde, yerinde ölçünün getirdiği zaiyatsız ve sorunsuz boylandırmanın yanında, estetik bir doku ve görüntü elde edilmektedir.Mevcut konstrüksiyon ve alt yapıya göre seçilebilen kesitler sayesinde, optimum kalınlık ve izolasyon sağlanarak gereksiz yüklerden ve masraflardan kurtulmamızı sağlamaktadır.

Metal Kenet

Çelik Yapı

Metal Kenet , Bu sistem metal panellerin vida kullanmadan birbirine kenetlenerek çatıya monte edilmesidir. Diğer alternatif çatı kaplamalarına ek olarak oluşturulan bu sistemde sunulan avantajlar, bu kesit seçimini daha cazip hale getirmektedir.

İstenilen renk, kesit, genişlik ve izolasyon seçenekleriyle bize bir çok alternatif çeşidi sunması da sistemin en önemli özelliklerinden biridir.Sanayi tipi yapılarda olduğu kadar, son zamanlarda özellikle konut ve diğer yapılarda da oldukça ilgi gören bu sistem, yapının görsel zenginliğini gözler önüne sermektedir.

Çelik Yapıda KENETLİ METAL ÇATILAR , konutlar, villa, otel gibi yaşam tesisleri fabrikalar, üretim ve depolama tesisleri, alışveriş merkezleri, spor ve dinlenme tesisleri, eğitim kurumları, askeri amaçlı yapılar, havacılık tesisleri ve prefabrik yapılar gibi; geniş bir kullanım yelpazesinde, üretim ve montaj kolaylığı ile zamandan, yerinde ve istenilen ebatlarda, firesiz üretimle maliyetten, özel kenetleme formlarıyla yaratılan yalıtım garantisiyle su sızdırmazlığı kesin çözülürken, istenilen ısı ve ses yalıtımına da imkan vermektedir.Ayrıca estetik görsellikleri ile yapılara çağdaş bir mimari görsellik ve değer kazandırırlar.Döşeneceği çatıya uygun istenilen boyda firesiz üretimin yanında, panellerin taşınması ve montajı çok kolay olarak yapılır. Kenet formları metali delmeden yerine monte edilebileceğinden diğer sistemlere göre su sızdırma riski yok olmaktadır.