Çelik Çatı Nedir ?

Binaların üstlerini örtmek için kullanılan güvenli, kaliteli, sökülmeyen, kopmayan, parçalanmayan arayışlarda tercih edilen demir profillerden ve galvaniz sac çelikten üretilmiş yapılardır.
Bu yapılar kiremit, tahta veya diğer can güvenliğinizi tehlikeye atacak olan malzemelerden tamamen farklıdır. Doğal afetler, rüzgar, kar, yağmur, fırtına gibi durumlarda su sızdırmaz, hafif, tutuşmayan, yanmayan, parlamayan, paslanmayan ve uzun yıllar içiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir.

Çelik Çatı

Yaşadığınız yerde son zamanlarda kiremit veya ahşap çatıların azaldığını görebilirsiniz. Çünkü sunduğu bu kolaylıklar sayesinde yıpranan ve kullanılmayacak hale gelen kiremit, ahşap, betonarme gibi çatıların yerini çelik çatıların alması oldukça yaygınlaşmıştır. Çelik çatı kullanılması olası bir felaketten alacağınız zararları da oldukça hafifletir.

Çelik Çatı Hizmetimiz

Çelik çatı ile ilgili daha detaylı bilgileri almak için lütfen firmamızı arayın. Fiyat bilgilerini sunmadan önce adreslerinizde her noktasının girintisinde, çıkıntısında, baca ölçülerinde ve yalıtımında ayrıntılı ve geniş çaplı bir keşif hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.